درباره داده گستر خط روشن

شرکت داده گستر خط روشن از سال 1388 به عنوان یک شرکت دانش بنیان، بصورت تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و انرژی فعالیت می‌نماید. این شرکت با بیش از 10 سال سابقه همکاری با سازمان های کلان ملی نظیر برق، نفت، گاز و پتروشیمی دانش گسترده ای در زمینه ی صنایع مذکور از جمله نیاز مشترکین و همچنین چالش های موجود در این حوزه داشته و همواره راهکارهای جامع و یکپارچه‌ای را در سطح ملی طراحی و پیاده‌‎سازی و نگه‌داری کرده است.
تیم فنی شرکت داده گستر خط روشن به منظور پیاده‌سازی راهکارهای جامع (total solutions) در حوزه تجارت الکترونیک مجموعه ای کامل از متخصصین را در خود جای داده است. تخصص هایی همچون برنامه نویس موبایل (Android&iOS)، برنامه نویس وب (Backend&Frontend)، متخصص سرور (لینوکس و ویندوز)، متخصصین داده کاوی(Data science) و طراح (Ui&Ux) در این شرکت برای پیاده سازی راهکار های جامع مورد نیاز در کسب و کار های امروزی با یکدیگر همکاری می کنند.

همکاری با بیش از 23 شرکت گاز استانی، شرکت ملی گاز ایران و چندین شرکت توزیع برق، دارا بودن گواهی نامه افتا، گواهی دانش بنیان تولیدی نوع 2، رتبه 2 شورای عالی انفورماتیک در کارنامه افتخارات شرکت داده گستر خط روشن است.

چرا داده گستر خط روشن ؟

تحلیل دقیق نیازمندی ها

داده گستر خط روشن با بیش از 10 سال سابقه فعالیت با شرکت‌ های حوزه انرژی، به نیازمندی‌ های مشترکین این حوزه اشراف کامل داشته و با تحلیل دقیق نیازمندی‌ های شرکت‌های حوزه انرژی، راهکار های جامع و یکپارچه ای را در سطح ملی ارائه نموده است

بهره مندی از سرمایه های انسانی باانگیزه و متخصص

با توجه به آن که مشتری مداری یکی از ارکان اساسی فعالیت‌های داده گستر خط روشن محسوب می‌شود، همیشه تلاش بر این است که از متخصص‌ترین و کارسازترین نیروهای انسانی برای ارایه‌ی خدمات نوین و مورد انتظار مشتریان استفاده شود. تیم فنی داده گسترخط روشن همگی از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های سطح یک کشور می‌باشند که 80 درصد تیم را دانش آموختگان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تشکیل داده است.

پشتیبانی قوی

داده گستر خط روشن همواره با پشتیبانی قوی و مداوم و ارائه خدمات باکیفیت در جهت عیب یابی، تحلیل و ارائه راهکارهای مناسب جهت رفع اشکلات، ارتقاء نرم افزار به منظور پاسخگوئی به نیازهای جدید مشتریان و به روزرسانی نسخه‌های جدید نرم افزاری درجهت رضایمتندی هر چه بیشتر مشتریان تلاش می کند.